ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на зміни щодо заповнення рядків 10.7 та 10.8 декларації про майновий стан і доходи в «M.E.Doc»

Лютий 10, 2016 0 By admin

Система електронного документообороту «M.E.Doc» звертає увагу: якщо ви встигли відзвітувати, надіславши до ДФСУ Декларацію про майновий стан і доходи, створену у версії комп’ютерної програми «M.E.Doc», нижчій від 10.01.101, перевірте коректність заповнення рядків 10.7 та 10.8 Декларації за даними Додатку 4 і, за необхідності, повторно надішліть правильний звіт до контролюючого органу.

Зокрема, пояснюють це тим, що в останній версії Програмного забезпечення по формуванню податкової звітності в електронному вигляді (OPZ) фахівцями контролюючого органу були внесені зміни щодо алгоритму заповнення показників Податкової декларації про майновий стан і доходи в рядках 10.7 «Доходи, отримані фізичною особою — підприємцем від провадження господарської діяльності…» та 10.8 «Доходи, отримані фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність» даними із Додатку 4 до Декларації.

Наразі до цих рядків переносяться суми чистого оподатковуваного доходу із графи 8відповідно р. І або р. ІІІ Додатку 4 до Декларації про майновий стан і доходи.

Указані зміни були відображені в оновленій версії 10.01.101 комп’ютерної програми «M.E.Doc».