ЄТС-2017: посадові оклади, індексація та коригування середнього заробітку

9 Responses

 1. Вікторія сказав:

  чи потрібно корегувати зарплату у липні якщо підняття було у червні до 3320,00

 2. Тетяна сказав:

  Добрий вечір! Підскажіть будь ласка, яка ЗП у вихователя днз, який працює на 0.9 ставки?

 3. Оля сказав:

  Доброго дня! Який розмір з/п повинен бути, якщо КМ України прийняв постанову №358 від 24.05.17 року,в якій вказано, що посадовий оклад 3352 грн. та коефіцієнт до мінімального посадового окладу 1,68? А до цього посадовий оклад складав 3352 грн.? Дякую.

 4. Світлана сказав:

  Добрий вечір! В травні 2017 виходжу у третій декрет. Останні відпрацьовані місяці були у 2012 році. Як будуть розраховуватись декретні, якщо за останні 6 місяців немає відпрацьованих днів? Посада – практичний психолог в ЗОШ, без категорій.

 5. Marina сказав:

  Якщо працівник до лютого працював на 9 тарифному розряді, а з лютого перейшов на 4 тарифний розряд , як відкоригувати відпускні?

  • Тетяна сказав:

   Добрий день. Проконсультуйте, будь ласка, якщо за фахом я вчитель початкових класів зі стажем 21 рік.Маю 13 розряд. З вересня буду працювати вихователем у нвк школа- дитячий садок. Який оклад вихователя можу отримувати?

 6. Anton сказав:

  Дякую. Підкажіть ще будь-ласка, якщо я працюю інженером в медичному закладі і маю 8 тарифний розряд (інженер без категорії), то яким чином мені підвищити тарифний розряд до 9-ого (інженер II категорії) ?

 7. Anton сказав:

  Добрий вечір. Проконсультуйте, яка повинна бути зп, якщо працюю в бюджетній сфері (повна ставка) та маю 8 розряд ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.