Як заповнити заяву за ф. № 1-ПДВ із позначкою «Перереєстрація»?

Грудень 29, 2014 0 By admin

У фахівців головного фіскального органу запитали: як заповнюються розділи 5 та 7 реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ із позначкою «Перереєстрація»?

У відповіді контролери зауважили, що при поданні реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ із позначкою «Перереєстрація» платник ПДВ повинен заповнити всі розділи заяви, вказавши дані на день подання заяви.

При заповненні розділу 5 платник ПДВ зазначає причини реєстрації платником податку на додану вартість або критерії, за якими платник відповідає вимогам щодо реєстрації платником ПДВ (на день подання заяви).

У розділі 7 платник ПДВ заповнює лише необхідні поля (рядки). Так, якщо платник ПДВ здійснює оподатковувані операції з постачання товарів (послуг), то їх загальна сума, нарахована (сплачена) такому платнику за останні 12 календарних місяців, вказується ним у рядку «Загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів (послуг)».

Зазначена реєстраційна заява подається до контролюючого органу протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ або виникли інші підстави для перереєстрації.

Категорія 101.01.02 Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»