В які строки інформувати Фонд соцзахисту інвалідів про зміну юрадреси

Лютий 22, 2017 0 By admin

Законодавством не передбачено граничних строків зміни юридичної адреси, тому відповідні зміни може бути внесено разом з іншими змінами до установчих документів

Фонд соцзахисту інвалідів у листі від 27.05.2016 р. №1/3-81/02-01 нагадує, що відповідно до п. 2 Порядку №70 роботодавці реєструються у відділеннях Фонду за місцем їх державної реєстрації як юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців.

Для реєстрації роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) відповідну заяву за формою, що затверджується Мінпраці.

Підприємства, установи, організації, в тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, подають (надсилають) також копію довідки про включення їх до реєстру неприбуткових установ, виданої органом ДПС (далі – довідка).

Роботодавець, у якого змінилося найменування чи місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові чи місце проживання фізичної особи – підприємця, подає заяву і копію довідки протягом 10 робочих днів після держреєстрації змін до установчих документів юридичної особи чи зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи – підприємця.

Датою реєстрації роботодавця у відділенні Фонду вважається дата подання ним документів, а у разі надсилання їх поштою – дата на поштовому штемпелі.

Відділення Фонду надсилає роботодавцю протягом 10 робочих днів після реєстрації рекомендованим листом повідомлення про його реєстрацію.

На думку Фонду соцзахисту інвалідів, законодавством не передбачено граничних строків зміни юридичної адреси, тому відповідні зміни може бути внесено разом з іншими змінами до установчих документів і, своєю чергою, відображено в тому числі у звітах, які подаються роботодавцем до Фонду.