Tagged: Військовий збір

ДФС про перерахунок військового збору після отримання компенсаційних виплат із бюджету мобілізованим

ДФС у підкатегорії 132.04 «ЗІР» надала відповідь на запитання: чи потрібно роботодавцю за попередні періоди здійснювати перерахунок військового збору, утриманого із середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на...

Щодо перерахунку військового збору, утриманого із середнього заробітку мобілізованих працівників

Чи потрібно роботодавцю за попередні періоди здійснювати перерахунок військового збору, утриманого із середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у зв’язку з набранням чинності порядком виплати...

Чи утримувати військовий збір із надміру витрачених коштів, отриманих під звіт

Чи підлягає обкладенню військовим збором сума коштів, видана на відрядження або під звіт, яка надміру витрачена та не повернута в установлені законодавством терміни? Відповідно до п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд....

Чи обкладати військовим збором грошову компенсацію за найом військовослужбовцями жилих приміщень

Чи підлягає обкладенню військовим збором грошова компенсація, що виплачується військовослужбовцям за піднайом (найом) ними жилих приміщень згідно з постановою КМУ від 26.06.2013 р. № 450? Згідно з п.п. 1.1 п. 161 підрозд. 10 розд....

Як утримувати аліменти після запровадження військового збору

Щомісяця утримуємо за виконавчим листом аліменти із зарплати працівника в розмірі 25%. Як визначити базу для утримання аліментів: після вирахування суми військового збору чи до? ВІДПОВІДЬ: Перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру...

Надміру сплачені суми військового збору можна повернути

ДФСУ відповіла на питання, яким чином повернути помилково або надміру сплачені суми військового збору, розраховані за договором купівлі-продажу нерухомого майна, який не є об’єктом обкладення ПДФО. Обов’язковою умовою для повернення сум грошового зобов’язання є...

Одна фізособа орендує в іншої: чи сплачувати військовий збір при сплаті податку на доходи

Я як фізособа (непідприємець) здаю в оренду квартиру іншій фізособі-непідприємцю. Податок на доходи спланую щокварталу. Чи потрібно разом із щоквартальною сплатою податку на доходи також спланувати й військовий збір? Вважаємо, орендодавець повинен утримувати й...

Чи потрібно утримувати військовий збір з виплат самозайнятим особам

Ми оплачували нотаріальні послуги через підзвітну особу. Наразі виникло запитання: чи повинне підприємство під час оплати таких послуг утримати та сплатити військовий збір? ВІДПОВІДЬ: Упевнені, підприємству не потрібно утримувати військовий збір із виплат нотаріусу,...

Як утримується військовий збір із грошового забезпечення військовослужбовців

Із 01.01.2015 р. військовий збір справляється з тих самих доходів, що й ПДФО. Проте ПДФО, який утримується із грошового забезпечення військовослужбовців, спрямовується на виплату рівноцінної та повної його компенсації. Як же має утримуватися військовий...

Чи утримувати військовий збір із доходу, отриманого від продажу авто

Громадянин України в 2015 році планує продати два автомобілі іншим фізособам-резидентам. Чи будуть доходи, отримані ним від їх продажу, об’єктом оподаткування військовим збором? ВІДПОВІДЬ: Починаючи із 1 січня 2015 року, об’єктом оподаткування військовим збором...