Tagged: ПДВ

Послуги надано неПДВшником: чи буде пз після ПДВшної реєстрації

У 2013 році приватний підприємець — єдипник, будучи неплатником ПДВ, підписав акт про надання послуг підприємству. У 2015-му підприємець перейшов на загальну систему оподаткування та зареєструвався платником ПДВ. У червні цього року підприємцю надійшла...

Коли відобразити податковий кредит за податковою накладною, зареєстрованою в місяці, що настає після виписки

Податковий кредит за податковою накладною (далі — ПН), оформленою постачальником наприкінці січня та зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) у лютому, відображено в лютневій декларації. Чи правильно це? Якщо ні, то...

Помилково оформлена та зареєстровано в ЄРПН податкова накладна: чи можна вилучити її?

Ми зареєстрували в Єдиному реєстрі по­даткових накладних помилкову податкову накладну на покупця — неплатника ПДВ. Насправді такого постачання просто не було. Чи можна скасувати реєстрацію такої наклад­ної? ВІДПОВІДЬ: Скасувати або вилучити з Єдиного реєстру...

Ліквідація основних засобів: оподаткування ПДВ

Якщо на підставі наказу керівника підприємства у звітному періоді здійснено ліквідацію ОЗ, то до декларації з ПДВ слід додати відповідний документ про їх знищення, розібрання або перетворення, і відповідно на такі операції не нараховувати...

Щодо оподаткування ПДВ операцій з поставки послуг, що надаються банкам міжнародними платіжними системами з використанням спеціальних платіжних засобів (лист від 11.01.2013 р. № 334/6/15-3115)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ     ЛИСТ     від 11.01.2013 р. N 334/6/15-3115     Про розгляд листа       Державна податкова служба України розглянула лист щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг, які надаються банкам міжнародними платіжними системами з використанням...

Щодо оподаткування ПДВ послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров'я (лист від 11.01.2013 р. № 336/6/15-3415-01)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ     ЛИСТ     від 11.01.2013 р. N 336/6/15-3415-01     Про надання відповіді       Державна податкова служба України розглянула лист щодо оподаткування ПДВ послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров’я та повідомляє.      Відповідно до підпункту г) підпункту 197.1.7...

Щодо деяких питань оподаткування ПДВ (лист від 16.01.2013 р. № 721/6/15-3115)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ     ЛИСТ     від 16.01.2013 р. N 721/6/15-3115     Про розгляд звернення       Державна податкова служба України розглянула лист стосовно деяких питань оподаткування податком на додану вартість та повідомляє.      Відповідно до пункту 198.2 статті 198 Податкового кодексу України...

Щодо оподаткування ПДВ операцій з надання послуг страхування, співстрахування або перестрахування страховими компаніями (лист від 25.01.2013 р. № 406/Л/15-3114)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ     ЛИСТ     від 25.01.2013 р. N 406/Л/15-3114     Про розгляд звернення       Державна податкова служба України розглянула звернення щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування страховими компаніями, що...

Щодо оподаткування ПДВ послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров'я згідно з підпунктом 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України (лист від 29.01.2013 р. № 1370/6/15-33-15)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ     ЛИСТ     від 29.01.2013 р. N 1370/6/15-33-15     Про надання відповіді       Державна податкова служба України розглянула лист щодо оподаткування ПДВ послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров’я згідно підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197...