Редакція: 15.07.2014 р.

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 липня 2014 року № 420

Про встановлення ставки резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів

Відповідно до пунктів 8 та 14 статті 7, статті 30 Закону України “Про Національний банк України”, а також на підставі пункту 2 Правил резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 18 червня 2008 року № 171, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09 липня 2008 року за № 617/15308, зі змінами (далі – Правила), Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити ставку резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів, на які поширюється дія Правил, у розмірі 0 %.

2. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для керівництва і використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Приходька Б. В.

Голова                                                                                                      В. О. Гонтарева