Оновлено форму та строки подання звіту № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»

Січень 30, 2017 0 By admin

Мінсоцполітики наказом від 05.12.2016 р. № 1476 виклало в новій редакції форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання форми.

Зокрема, серед змін, які відбулися:

1. Строк подання. За наявності попиту на робочу силу (вакансії) — не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

2. У розділі «Основні дані про вакансії» наводимо в т.ч. дані щодо розмірів основної зарплати.

3. Прибрано розділ «Характеристики вакансії(й) та вимоги до претендента(ІВ) (для укомплектування вакансій Державною службою зайнятості)», а замість нього з’явився розділ «Коментарі до даних про вакансії», де, зокрема, вказуються:

  • кількість осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння працевлаштуванню та можуть бути працевлаштовані;
  • режим роботи, умови праці;
  • вимоги до кандидата;
  • стаж роботи (років) за відповідною професією (спеціальністю).

4. Актуальність зазначених у формі № 3-ПН вакансій уточнюється базовим центром зайнятості не рідше ніж двічі на місяць під час особистої зустрічі з роботодавцем, у телефонному режимі або через засоби електронного зв’язку.

5. Уточнювальна звітність подається в разі необхідності на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій і назви професії (посади).