Наказ Мінфіну N 1001 від 17.09.2012 р. «Про затвердження форми Податкового розрахунку з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні»

Листопад 23, 2012 0 By admin

Опубліковано: «Офіційний вісник України»  N 82 (05.11.2012) ст. 3313
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.09.2012 р.
м. Київ
N 1001
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 жовтня 2012 р. за N 1733/22045

Про затвердження форми Податкового розрахунку з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу II Податкового кодексу України та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року N 446,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Податкового розрахунку з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року N 1012 “Про затвердження форми Податкового розрахунку з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 року за N 82/18820.
3. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л. Г.) у встановленому порядку забезпечити:
подання цього наказу у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу.
4. Державній податковій службі України (Клименко О. В.):
у триденний строк після реєстрації у Міністерстві юстиції України забезпечити розробку алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки Податкового розрахунку з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні;
доопрацювати програмне забезпечення для приймання та обробки податкової звітності платників податків у частині обробки даних Податкового розрахунку з рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні, у порядку та терміни, визначені для створення інформаційних систем.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та заступника Голови Державної податкової служби України Ігнатова А. П.
Міністр
Ю. Колобов
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва
М. Ю. Бродський
Міністр екології та
природних ресурсів України
Е. А. Ставицький