Із 1 квітня запроваджується оновлена форма № 1ДФ

Квітень 1, 2015 0 By admin

Із 01.04.2015 р. набирає чинності наказ «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку».

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що Мінфіном України затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого із них податку (форма № 1ДФ) та Порядок його заповнення й подання податковими агентами.

Податковий розрахунок складається із двох розділів:

  • у розділі І податкові агенти відо­бражають, як і раніше, суми нарахованих (виплачених) доходів (як оподатковуваних, так і неоподатковуваних) і суми нарахованого (перерахованого) податку на доходи фізичних осіб;
  • у розділі II податкові агенти зазначають загальну суму дохо­дів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею й загальну суму податку. Також у розділі II форми № 1ДФ податкові агенти відображають інформацію про військовий збір (загальні суми нарахованих і виплачених доходів, із яких утри­мано військовий збір, загальну суму нарахованого й перерахованого до бюджету вій­ськового збору). Відомості про кожну фізичну особу, якій нараховано такі доходи, не зазначаються.

Уперше Податковий розрахунок за новою формою подається податковими агентами за I квартал 2015 року.

Форма № 1ДФ подається окремо за кожний звітний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім ка­лендарним днем звітного кварталу. Кінцевий строк подання По­даткового розрахунку за І квартал 2015 року — 12 травня 2015 року.

ДПІ у Голосіївському районі
ГУ ДФС у м. Києві