Екологічний податок за утилізацію автомобілів: за III квартал звітувати не потрібно!

Екологічний податок за утилізацію автомобілів: за III квартал звітувати не потрібно!

Липень 21, 2014 0 By admin

1 184У міндоходівців запитали: чи потрібно подавати податкові декларації з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів у зв’язку зі скасуванням цього податку з 18.04.2014 р.?

У відповіді податківці нагадали, що базовий податковий (звітний) період для екологічного податку дорівнює календарному кварталу (п. 250.1 Податкового кодексу України).

Закон України від 08.04.2014 р. № 1191-VII, яким скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів, набрав чинності з 18.04.2014 року.

Оскільки звітним податковим періодом для екологічного податку є квартал, то платники екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів подають Податкову декларацію з екологічного податку за II квартал 2014 року. В цій декларації вони вказують кількість реалізованих транспортних засобів на внутрішньому ринку України за період з 01.04.2014 р. по 17.04.2014 р. (включно).

За III квартал 2014 року та наступні податкові періоди зазначені особи не подають податкові декларації з екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.  

Категорія 120.02 Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»