Декларация единщика за 2012 год: Подаем по старой форме

Січень 17, 2013 0 By admin
Як повідомляє ДПС у м. Києві на своєму сайті в мережі Інтернет (див. http://kyiv.sts.gov.ua/mediaark/newsark/81827.htm1), усім єдинникам (незалежно від групи, у якій вони працювали) за результатами 2012 р. Належить відзвітуватися з єдиного податку в старій формі Декларації.

Причиною такого рішення, вочевидь, став п. 46.6 ПКУ Адже нові форми декларацій мають упроваджуватися зі звітного періоду, що настає за тим, у якому нову форму декларації оприлюднено.

   Залишається з’ясувати…

… як єдиннику показати період роботи в п’ятій або шостій групі.

   У старій формі декларації показникам роботи в цих групах місця немає. Однак із ситуації вихід є. Показники роботи в п’ятій або шостій групі платників єдиного податку єдинники можуть відобразити в доповненні до декларації, яке оформлюється в довільній формі й подається з поясненням причин його складання. Аби показати в ньому результати діяльності єдинника й нараховану суму єдиного податку за період роботи в п’ятій або шостій групі, єдинники можуть скористатися відповідними розділами з нової форми декларації. Зокрема, фізособи-єдинники в доповненні відобразять заповнені таблиці з розділів V і VI нової декларації, а юрособи — таблиці з розділів III і IV